BELGIA TRANSPORT

Sind huvitab kauba transport Belgiast?

Või vajad kaubavedu Belgiasse?

Meie aitame - meil on OMA VEOKIPARK ja pikaajalised kogemused.

checkmark

Teostame regulaarselt vedusid Belgia, Hollandi ja Saksa liinil.

checkmark

Pakume nii osa kui ka töiskoormate transporti.

checkmark

Teostame vedusid Beneluxi riikidest kõikidesse Euroopa riikidesse ja tagasi.Veame Sinu kauba Belgiast, Hollandist, Saksast Eestisse või Soome õigeaegselt ja hea hinnaga. Meil on kombeks pikaajalised kokkulepped ja koostöö, samuti pikaajaline stabiilne hinnapoliitika ehk me ei muuda hinda nn börsipõhiselt vaid tagame kokkulepitud aja jooksul teile fikseeritud veohina, et teie saaksite oma äripartneritele vettpidavaid lubadusi anda.

Marvic Transport peamine tegevusala – rahvusvaheline maanteetransport, hõlmab endas nii osa- kui täiskoormate vedu Euroopast, Belgiast, Hollandist ja Saksamaalt Soome ja Eestisse . Transpordime põhiliselt tenthaagistega palletiseeritud kaupu, samuti puitu, saematerjali, osakaupasid osakoormaid, kallurpoolhaagistega ohtlikke kaupu, metalli- ja plastikjäätmeid, platform- ja raskeveohaagistega erimõõdulisi kaupu erilubade alusel. Erihaagistega veo puhul taotleme vajalikud load, kooskõlastame veomarsruudi ning organiseerime saateautod. Vajadusel tellime ka kraana laadimistöödeks. Merekonteiner haagistega veame igas mõõdus merekonteinereid, samuti paneme maha või võtame ISO merekonteineri maast peale nn sideloader haagisega.

Kaubavedudeks kasutame peamiselt 13,6 m haagiseid, mis mahutavad kaupa kuni 33 EUR alust, kogukaaluga 24,7 tonni.

Vedude organiseerimisel kasutame enamjaolt enda haagiseid, aga vajadusel ka koostööpartnerite haagiseid.

Regulaarsed väljumised ja lühikesed tarneajad Euroopast, Belgiast, Hollandist ja Saksamaalt Soome ja Eestisse. Saame kindlasti abiks olla ka transpordi organiseerimisel Prantsusmaa, Itaalia, Hispaania ja Ungari suunal.

Tellides rahvusvahelise transpordi meilt, ei pea sina ise kaupa kuhugi toimetama ega järgi minema, sest rahvusvaheline transport on uksest ukseni teenus.

Tegelikult saad Marvic’ga kaupa transportida üle kogu maailma nii maantee-, mere– kui ka lennutranspordiga.

Täiskoormad Belgiast Baltikumi toome keskmiselt 3-4 päevaga. Osakoormate transport võtab aega 4-6 päeva. Transpordi aega mõjutavad juhi tööaeg, laevagraafikud ja võimalikud liikumispiirangud. Osakoormate puhul ka see, kui kiiresti auto komplekteeritud saame.

Reeglina liigume koormaga Belgiast läbi Hollandi Saksamaale Travemünde või Kiel’i sadamasse. Sealt tuleme laevaga Lätti või Leetu ja edasi Eestisse. Mõnikord pakume juhtidele vaheldust maad mööda läbi Poola koju tulla.KIIRVEOD

Marvic Transport kasutab oma veokeid nii, et lühikese aja jooksul saame täita personaalseid tellimusi Euroopast, eriti kiiresti Belgiast, Hollandist ja Saksamaalt.

Et tagada teie kaupade nonstop tarnimine, saame teatud punktides vahetada veokeid ja juhte, tagades seega kaupade pideva liikumise. Kui kaup on õhutranspordi jaoks liiga raske või suuremõõtmeline või õhutransport liiga kallis, siis aitab seda õigeaegselt kohale toimetada meie poolt pakutav kiire katkematu veoteenus. Meie sõidukid on varustatud kaasaegse GPS-süsteemiga, nii et te saate ise jälgida kaupade liikumist teie suunas ning sellega oma toimetusi vastuvõtul optimeerida.TERMINALITEENUS

Marvic Transordil on oma terminal Maardus, pakume meie poolt korraldatud vedudele erinevaid terminaliga seotud teenuseid:

Kauba ümberlaadimine autolt autole, autolt merekonteinerisse, pikkade pakendite ohutut laadimist merekonteinerisse;

Kauba lühiajaline ladustamine;

Erinevate kaubasaadetiste konsolideerimine terminalis;

Aluste (ümber)pakendamine, sildistamine ja markeerimine.

Tagaluuktõstuk autoga peale- ja mahalaadimine ning laialivedu Eestis;EESTISISENE TRANSPORT

Marvic Transport kliendid asuvad üle kogu Eesti ja me saame pakkuda vabade autode olemasolul võimalust soodsa hinnaga vedada täiskoormaid Tallinnast või Harjumaalt üle Eesti erinevatesse sihtpunktidesse, kuhu me läheme eksportkoormaid laadima.CMR KINDLUSTUS

Kõik Marvic Transport autod on kaetud CMR kindlustusega, mis on kooskõlas CMR konventsiooniga. CMR kindlustuse eest klient eraldi tasuma ei pea.

Autotranspordis on vedaja vastutus piiratud maksimaalselt 8,33 SDR* kauba brutokilogrammi kohta. Vedaja vastutus rakendub vaid juhul, kui vedaja on süüdi kahjude tekkimise eest. Vedaja vastutab kauba täieliku või osalise kaotsimineku või vigastamise eest kauba veoks vastuvõtmise hetkest üleandmise hetkeni, samuti kohaletoimetamisega viivitamise eest. Ise soovitame täis kindlustunde saavutamiseks kõikidele vastavatele kaubadele või vähemalt väga hinnalistele kaupadele sõlmida täiendav veosekindlustus.EUR alus on Euroopa standardile vastav 1200 x 800 mm kaubaalus, mis siinkandis kõige rohkem levinud.

FIN alus on põhjamaade standardile vastav 1200 x 1000 mm kaubaalus, mida kasutatakse palju.

Lisaks arvestatakse mahutavust ka laadimismeetritega (ldm), mis mõõdetakse jooksvates meetrites haagise pikkusest.

ETTEVÕTTEST

 • Ajalugu

  Marvic on asutatud 1997. aastal kohalike kapitalistide poolt. Alustasime eestisiseste jaotus- ja merekonteinervedudega. Viimastele oleme tänaseni spetsialiseerunud, lisaks opereerime kallurite Soomes, Rootsis ja tenthaagistega Belgia suuna. Tänaseks oleme juba 25 aastat pakkunud oma headele klientidele paindlikku ja kvaliteetset veoteenust. Päris suur hulk rahulolevaid kliente on meiega.

 • Põhitegevus

  Põhitegevuseks on maanteetransport ja logistika. Marvic maanteetransport hõlmab endas nii täis- kui osakoormate vedu Euroopast, Belgiast, Hollandist ja Saksamaalt Soome ja Eestisse. Transpordime põhiliselt tenthaagistega palleteeritud kaupu, samuti puitu, saematerjali, osakaupasid, kallurpoolhaagistega ohtlikke kaupu, metalli- ja plastikjäätmeid, platform- ja raskeveohaagistega erimõõdulisi kaupu erilubade alusel. Erihaagistega veo puhul taotleme vajalikud load, kooskõlastame veomarsruudi ning organiseerime saateautod. Vajadusel tellime ka kraana laadimistöödeks. Merekonteinerhaagistega veame igas mõõdus merekonteinereid, samuti paneme maha või võtame ISO merekonteineri maast peale nn sideloader haagisega.

 • Missioon

  Meie missioon on pakkuda oma klientidele professionaalset, kvaliteetset ja konkurentsivõimelist teenust. Soovime jääda kohalikul turul kõige kvaliteetsemat ja kliendisõbralikumat teenust pakkuvaks ettevõtteks.

 • Väärtused

  Ausus, professionaalsus, turvalisus. Austame kliendiandmete privaatsust. Oma tegevuses juhindume heast äritavast, seaduslikest kohustustest ja kliendi soovide täitmisest. Teenuse pakkumisel lähtume põhimõtetest, mis aitavad vältida tööõnnetusi ja keskkonnakahjustusi.